Adult SHEBA

Language
Help

7 products

SHEBA Selezione wet cat food in sauce selection of meats 4 sachets 85 g
3,55
(10,44 € / Kg)

SHEBA Selezione wet cat food in sauce selection of meats 4 sachets 85 g

2nd-80%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 4,26 €(6,26 € / Kg)
3for2
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 4,26 €(6,26 € / Kg)
SHEBA Selezione wet cat food selection of fish in sauce 12 sachets 85 g
7,30
(7,16 € / Kg)

SHEBA Selezione wet cat food selection of fish in sauce 12 sachets 85 g

2nd-80%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,46 €
2 units cost 8,76 €(4,29 € / Kg)
SHEBA Selezione wet cat food selection of fish in sauce 4 sachets 85 g
3,55
(10,44 € / Kg)

SHEBA Selezione wet cat food selection of fish in sauce 4 sachets 85 g

2nd-80%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 4,26 €(6,26 € / Kg)
3for2
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 4,26 €(6,26 € / Kg)
SHEBA Delicatezze wet cat food selection of fish and poultry in jelly 4 sachets 85 g
3,55
(10,44 € / Kg)

SHEBA Delicatezze wet cat food selection of fish and poultry in jelly 4 sachets 85 g

2nd-80%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 4,26 €(6,26 € / Kg)
3for2
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 4,26 €(6,26 € / Kg)
SHEBA Delicatezze wet cat food poultry selection in jelly 4 sachets 85 g
3,55
(10,44 € / Kg)

SHEBA Delicatezze wet cat food poultry selection in jelly 4 sachets 85 g

2nd-80%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 4,26 €(6,26 € / Kg)
3for2
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 4,26 €(6,26 € / Kg)
SHEBA Délices Du Jour wet cat food selection of poultry in sauce 6-pack sachets 50 g
3,49
(11,63 € / Kg)

SHEBA Délices Du Jour wet cat food selection of poultry in sauce 6-pack sachets 50 g

2nd-80%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,70 €
2 units cost 4,19 €(6,98 € / Kg)
SHEBA wet food for adult cats with chicken and pepper tub 85 g
0,79
(9,29 € / Kg)

SHEBA wet food for adult cats with chicken and pepper tub 85 g

2nd-80%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,16 €
2 units cost 0,95 €(5,58 € / Kg)

Speak now…