Offers in Nutrition and Wellness

Language
Help

hoy en oferta

50 products

4 HECTAREAS organic spelt duo bag 125 g
2,35
1,99
(15,92 € / Kg)
4 HECTAREAS organic and vegan wholegrain oat, spelt, and cocoa granola, 30% less sugar bag 275 g
3,99
3,39
(12,33 € / Kg)
4 HECTAREAS organic and vegan oat and spelt granola with chia, 30% less sugar bag 275 g
3,99
3,39
(12,33 € / Kg)
4 HECTAREAS organic protein muesli bag 250 g
3,99
3,39
(13,56 € / Kg)
4 HECTAREAS organic crunchy muesli with fruits bag 250 g
3,99
3,39
(13,56 € / Kg)
SANTIVERI Organic Bio wholegrain rice cakes, gluten-free bag 100 g
1,99
1,75
(17,50 € / Kg)
DRASANVI Protein bread bag 365 g
5,10
(13,97 € / Kg)

DRASANVI Protein bread bag 365 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 3,40 €
3 units cost 10,20 €(9,32 € / Kg)
DRASANVI Té matcha ecológico sin gluten bag 70 g
12,19
(174,14 € / Kg)

DRASANVI Té matcha ecológico sin gluten bag 70 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 8,13 €
3 units cost 24,38 €(116,10 € / Kg)
NATURGREEN organic agave syrup gluten-free bottle 500 ml
6,99
5,95
(8,62 € / Litre)
ECOMIL organic coconut milk gluten-free and lactose-free container 1 l
3,29
3,19
(3,19 € / Litre)

ECOMIL organic coconut milk gluten-free and lactose-free container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,60 €
2 units cost 4,79 €(2,39 € / Litre)
OPPO BROTHERS crunchy biscuit and salted caramel ice cream 3-pack case 240 ml
5,49
4,49
(1,87 € / 100 ml.)

OPPO BROTHERS crunchy biscuit and salted caramel ice cream 3-pack case 240 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,25 €
2 units cost 6,74 €(1,40 € / 100 ml.)
OPPO BROTHERS Alphonso mango and passion fruit vegan ice cream 3-pack case 285 ml
4,55
4,49
(1,58 € / 100 ml.)

OPPO BROTHERS Alphonso mango and passion fruit vegan ice cream 3-pack case 285 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,25 €
2 units cost 6,74 €(1,18 € / 100 ml.)
OPPO BROTHERS Raspberry ice creams coulis vegan ice cream 3-pack container 285 ml
4,55
4,49
(1,58 € / 100 ml.)

OPPO BROTHERS Raspberry ice creams coulis vegan ice cream 3-pack container 285 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,25 €
2 units cost 6,74 €(1,18 € / 100 ml.)
DRASANVI Collmar hydrolysed marine collagen for cartilage, bones and skin container 275 g
21,99
(8 € / 100 g.)

DRASANVI Collmar hydrolysed marine collagen for cartilage, bones and skin container 275 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 14,66 €
3 units cost 43,98 €(5,33 € / 100 g.)
OSEOGEN powdered joint supplement container 375 g
25,95
(6,92 € / 100 g.)

OSEOGEN powdered joint supplement container 375 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 17,30 €
3 units cost 51,90 €(4,61 € / 100 g.)
SANTIVERI Inmunidad raspberry flavour echinacea, elderflower and propolis gluten-free/no added sugar can 60 units
14,45
12,25
(0,20 € / Unit)
DRASANVI Bio Psyllium Keto soluble fibre from Platango Ovata, gluten-free can 200 g
9,89
(49,45 € / Kg)

DRASANVI Bio Psyllium Keto soluble fibre from Platango Ovata, gluten-free can 200 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 6,59 €
3 units cost 19,78 €(32,97 € / Kg)
SANTIVERI Energy mandarin flavour ginseng gluten-free and no added sugar can 60
14,45
12,25
(0,20 € / Unit)
SANTIVERI Hair, nails and skin raspberry flavour biotin gluten-free and no added sugar can 60 units
14,45
12,25
(0,20 € / Unit)
SANTIVERI Sueño cranberry flavour melatonin gluten-free and no added sugar can 60 units
15,45
12,99
(0,22 € / Unit)
SANTIVERI Dextress cherry flavour jelly sweets emotional wellness and relaxation can 60 tablets
15,95
13,50
(83,33 € / Kg)
DRASANVI Organic gluten-free açai bag 70 g
12,85
(183,57 € / Kg)

DRASANVI Organic gluten-free açai bag 70 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 8,57 €
3 units cost 25,70 €(122,38 € / Kg)
DRASANVI Organic and gluten-free maca bag 225 g
8,49
(37,73 € / Kg)

DRASANVI Organic and gluten-free maca bag 225 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,66 €
3 units cost 16,98 €(25,16 € / Kg)
DRASANVI Organic gluten-free reishi bag 100 g
13,89
(138,90 € / Kg)

DRASANVI Organic gluten-free reishi bag 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 9,26 €
3 units cost 27,78 €(92,60 € / Kg)

.

Speak now…