Offers in Pets Shop

Language
Help

18 products

4VETS Natural Urinary Non-Struvite wet food with turkey and lamb for cats tin 185 g
3,29
(17,78 € / Kg)

4VETS Natural Urinary Non-Struvite wet food with turkey and lamb for cats tin 185 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,97 €
2 units cost 5,26 €(14,23 € / Kg)
4VETS Natural Weight Reduction wet food for adult cats with turkey and rabbit tin 185 g
3,29
(17,78 € / Kg)

4VETS Natural Weight Reduction wet food for adult cats with turkey and rabbit tin 185 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,97 €
2 units cost 5,26 €(14,23 € / Kg)
4VETS Natural Gastro Intestinal wet cat food with turkey tin 185 g
3,29
(17,78 € / Kg)

4VETS Natural Gastro Intestinal wet cat food with turkey tin 185 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,97 €
2 units cost 5,26 €(14,23 € / Kg)
FLAMINGO Quinn ball dog toy with rope and two knots, assorted models 1 each
3,95

FLAMINGO Quinn ball dog toy with rope and two knots, assorted models 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,77 €
2 units cost 6,72 €
FLAMINGO Rope Toy dog toy 1 each
3,55

FLAMINGO Rope Toy dog toy 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,49 €
2 units cost 6,04 €
FLAMINGO Rope Toy rope dog toy with tennis ball 1 each
3,55

FLAMINGO Rope Toy rope dog toy with tennis ball 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,49 €
2 units cost 6,04 €
FLAMINGO tennis ball thrower dog toy 1 each
10,85

FLAMINGO tennis ball thrower dog toy 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 7,60 €
2 units cost 18,45 €
FLAMINGO Brown Ice Cream soft toy for dogs 1 each
13,45

FLAMINGO Brown Ice Cream soft toy for dogs 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 9,42 €
2 units cost 22,87 €
FLAMINGO Grey Rope Toy rope dog toy with two balls 1 each
6,45

FLAMINGO Grey Rope Toy rope dog toy with two balls 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,52 €
2 units cost 10,97 €
FLAMINGO tennis ball thrower dog toy 1 each
10,85

FLAMINGO tennis ball thrower dog toy 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 7,60 €
2 units cost 18,45 €
4VETS Gastro Intestinal wet dog food with turkey and salmon for adult dogs tin 400 g
4,35
(10,88 € / Kg)

4VETS Gastro Intestinal wet dog food with turkey and salmon for adult dogs tin 400 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,61 €
2 units cost 6,96 €(8,70 € / Kg)
4VETS Allergy wet dog food with lamb for adult dogs tin 400 g
4,35
(10,88 € / Kg)

4VETS Allergy wet dog food with lamb for adult dogs tin 400 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,61 €
2 units cost 6,96 €(8,70 € / Kg)
4VETS Weight Reduction wet food for adult dogs with turkey tin 400 g
4,35
(10,88 € / Kg)

4VETS Weight Reduction wet food for adult dogs with turkey tin 400 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,61 €
2 units cost 6,96 €(8,70 € / Kg)
4VETS Natural Hepatic wet food with turkey for adult dogs tin 400 g
4,35
(10,88 € / Kg)

4VETS Natural Hepatic wet food with turkey for adult dogs tin 400 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,61 €
2 units cost 6,96 €(8,70 € / Kg)
4VETS Urinary Non-Struvite wet food with turkey and beef for adult dogs tin 400 g
4,35
(10,88 € / Kg)

4VETS Urinary Non-Struvite wet food with turkey and beef for adult dogs tin 400 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,61 €
2 units cost 6,96 €(8,70 € / Kg)
4VETS Diabetes wet dog food with turkey and beef for adult dogs tin 400 g
4,35
(10,88 € / Kg)

4VETS Diabetes wet dog food with turkey and beef for adult dogs tin 400 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,61 €
2 units cost 6,96 €(8,70 € / Kg)
4VETS Joint Mobility wet dog food with turkey for adult dogs tin 400 g
4,35
(10,88 € / Kg)

4VETS Joint Mobility wet dog food with turkey for adult dogs tin 400 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,61 €
2 units cost 6,96 €(8,70 € / Kg)
4VETS Skin Support wet dog food with turkey for adult dogs tin 400 g
4,35
(10,88 € / Kg)

4VETS Skin Support wet dog food with turkey for adult dogs tin 400 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,61 €
2 units cost 6,96 €(8,70 € / Kg)

.

Speak now…