Jams, preserves and honey

  1. Honey
  2. Strawberry jams and preserves
  3. Peach jams and preserves
  4. Orange jams and preserves
  5. Miscellaneous jams and preserves
  6. Forest fruit jams and preserves
  7. Raspberry jams and preserves
  8. Apricot jams and preserves
  9. Plum jams and preserves
  10. Tropical fruit jams and preserves
Language
Help

15 products

LA VIEJA FABRICA strawberry jam flask 350 g
3,25
(9,29 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA strawberry jam flask 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(6,96 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA Diet strawberry jam flask 280 g
3,09
3,05
(10,89 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA Diet strawberry jam flask 280 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,53 €
2 units cost 4,58 €(8,17 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA peach jam flask 350 g
3,19
(9,11 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA peach jam flask 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,60 €
2 units cost 4,79 €(6,84 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA Diet peach jam flask 280 g
2,99
(10,68 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA Diet peach jam flask 280 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(8,01 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA bitter orange marmalade flask 365 g
3,19
(8,74 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA bitter orange marmalade flask 365 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,60 €
2 units cost 4,79 €(6,55 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA Diet bitter orange jam flask 290 g
2,89
(9,97 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA Diet bitter orange jam flask 290 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(7,47 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA sweet orange marmalade flask 350 g
2,95
(8,43 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA sweet orange marmalade flask 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,48 €
2 units cost 4,43 €(6,32 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA wild berry jam flask 350 g
3,25
(9,29 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA wild berry jam flask 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(6,96 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA Diet blackberry jam flask 280 g
3,19
(11,39 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA Diet blackberry jam flask 280 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,60 €
2 units cost 4,79 €(8,54 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA raspberry jam flask 350 g
3,35
3,25
(9,29 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA raspberry jam flask 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(6,96 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA Diet raspberry jam flask 280 g
3,09
3,05
(10,89 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA Diet raspberry jam flask 280 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,53 €
2 units cost 4,58 €(8,17 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA apricot jam flask 350 g
3,19
3,09
(8,83 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA apricot jam flask 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,55 €
2 units cost 4,64 €(6,62 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA plum jam flask 350 g
3,19
3,09
(8,83 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA plum jam flask 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,55 €
2 units cost 4,64 €(6,62 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA Diet plum jam flask 280 g
2,99
(10,68 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA Diet plum jam flask 280 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(8,01 € / Kg)
LA VIEJA FABRICA pineapple jam flask 350 g
3,35
3,20
(9,14 € / Kg)

LA VIEJA FABRICA pineapple jam flask 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,60 €
2 units cost 4,80 €(6,86 € / Kg)

Speak now…