Macaroni

  1. Macaroni
  2. Spaghetti
  3. Noodles
  4. Noodles
  5. Pasta for soup
  6. Egg pasta
  7. Miscellaneous pasta
  8. Fresh pasta
  9. Lasagne
  10. Cannelloni
  11. Semi-ready pasta
  12. Stuffed pasta
  13. Pizza bases and dough
Language
Help

3 products

GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,71 €
3 units cost 5,14 €(1,90 € / Kg)
GALLO penne pasta No. 3 packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)

GALLO penne pasta No. 3 packet 450 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 0,97 €
3 units cost 2,90 €(2,15 € / Kg)
GALLO Ridged penne pasta packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)

GALLO Ridged penne pasta packet 450 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 0,97 €
3 units cost 2,90 €(2,15 € / Kg)

Speak now…