Tea biscuits and cookies

  1. Breakfast cereals
  2. Fruit and cereal bars
  3. Muesli and granola
  4. Flakes and bran
  5. Bakery and patisserie
  6. Tea biscuits and cookies
  7. Corn and rice cakes
  8. Bread and sliced bread
  9. Toasted bread
  10. Breadsticks and crackers
  11. Tortillas and wraps
  12. Coffee and cocoa
  13. Teas
  14. Jams and marmalades
  15. Cocoa and nut custard desserts
  16. Honey and syrups
  17. Chocolates
Language
Help

5 products

PIACERI MEDITERRANEI hazelnut cream wafers gluten-free, with lactose-free milk and no palm oil container 175 g
4,19
(23,94 € / Kg)

PIACERI MEDITERRANEI hazelnut cream wafers gluten-free, with lactose-free milk and no palm oil container 175 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 6,29 €(17,96 € / Kg)
PIACERI MEDITERRANEI vanilla cream wafers gluten-free, with lactose-free milk and no palm oil bag 200 g
4,99
(24,95 € / Kg)

PIACERI MEDITERRANEI vanilla cream wafers gluten-free, with lactose-free milk and no palm oil bag 200 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(18,71 € / Kg)
PIACERI MEDITERRANEI Dobloni Dark dark chocolate biscuits filled with vanilla cream gluten-free packet 120 g
4,15
(34,58 € / Kg)

PIACERI MEDITERRANEI Dobloni Dark dark chocolate biscuits filled with vanilla cream gluten-free packet 120 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,08 €
2 units cost 6,23 €(25,94 € / Kg)
PIACERI MEDITERRANEI vanilla cream wafers gluten-free, with lactose-free milk and no palm oil container 175 g
4,19
(23,94 € / Kg)

PIACERI MEDITERRANEI vanilla cream wafers gluten-free, with lactose-free milk and no palm oil container 175 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 6,29 €(17,96 € / Kg)
PIACERI MEDITERRANEI hazelnut cream wafers gluten-free, with lactose-free milk and no palm oil bag 200 g
4,99
(24,95 € / Kg)

PIACERI MEDITERRANEI hazelnut cream wafers gluten-free, with lactose-free milk and no palm oil bag 200 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(18,71 € / Kg)

Speak now…