Offers in Cake mixes

Language
Help

hoy en oferta

21 products

VAHINE super fast baking powder box 18,40 g
2,09
2,05
(1,11 € / Kg)

VAHINE super fast baking powder box 18,40 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,03 €
2 units cost 3,08 €(0,84 € / Kg)
VAHINE powdered yeast container 108 g
2,76
2,72
(25,19 € / Kg)

VAHINE powdered yeast container 108 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,36 €
2 units cost 4,08 €(18,89 € / Kg)
VAHINE Bio organic powdered yeast box 35 g
3,05
(87,14 € / Kg)

VAHINE Bio organic powdered yeast box 35 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,53 €
2 units cost 4,58 €(65,36 € / Kg)
VAHINE Bio organic yeast box 18 g
3,69
3,55
(197,22 € / Kg)

VAHINE Bio organic yeast box 18 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,78 €
2 units cost 5,33 €(147,92 € / Kg)
BUITONI round dough for making biscuits container 280 g
2,45
(8,75 € / Kg)

BUITONI round dough for making biscuits container 280 g

€1,45 discount coupon for the purchase of 1 unit. Enter code MASADTO at the end of your order. Online exclusive.
VAHINE vanilla-flavoured sugar flask 90 g
2,56
2,52
(28 € / Kg)

VAHINE vanilla-flavoured sugar flask 90 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,26 €
2 units cost 3,78 €(21 € / Kg)
VAHINE Bio organic vanilla sugar sachet 35 g
4,79
(136,86 € / Kg)

VAHINE Bio organic vanilla sugar sachet 35 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,40 €
2 units cost 7,19 €(102,64 € / Kg)
DR.OETKER Confectioner's pencils with natural colouring and flavouring 3 pencils container 59 g
4,15
(70,34 € / Kg)
DR.OETKER chocolate flavour icing pencils 3 pencils box 59 g
3,89
(65,93 € / Kg)
VAHINE 9 sheets of edible gelatine blister 17 g
2,63
(154,71 € / Kg)

VAHINE 9 sheets of edible gelatine blister 17 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,32 €
2 units cost 3,95 €(116,03 € / Kg)
VAHINE Agar- Agar 100% natural vegetable gelatine for creams, mousses, jellies and ice creams case 8 g
3,29
(411,25 € / Kg)

VAHINE Agar- Agar 100% natural vegetable gelatine for creams, mousses, jellies and ice creams case 8 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,65 €
2 units cost 4,94 €(308,44 € / Kg)
VAHINE powdered neutral jelly container 30 g
3,45
3,15
(105 € / Kg)

VAHINE powdered neutral jelly container 30 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,58 €
2 units cost 4,73 €(78,75 € / Kg)
VAHINE Bio organic gelatine sheets blister 10 g
2,89
(289 € / Kg)

VAHINE Bio organic gelatine sheets blister 10 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(216,75 € / Kg)
VAHINE liquid vanilla flavouring flask 200 ml
4,45
(22,25 € / Litre)

VAHINE liquid vanilla flavouring flask 200 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,23 €
2 units cost 6,68 €(16,69 € / Litre)
VAHINE vanilla pods blister 2 units
10,49
(5,24 € / Unit)

VAHINE vanilla pods blister 2 units

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 5,25 €
2 units cost 15,74 €(3,93 € / Unit)
VAHINE vanilla-flavoured sugar container 190 g
2,99
2,89
(15,21 € / Kg)

VAHINE vanilla-flavoured sugar container 190 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(11,41 € / Kg)
VAHINE Powdered vanilla with sugar blister 7 g
5,69
(812,86 € / Kg)

VAHINE Powdered vanilla with sugar blister 7 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,85 €
2 units cost 8,54 €(609,64 € / Kg)
VAHINE Bio organic vanilla bourbon flavouring can 50 ml
8,85
8,25
(165 € / Litre)

VAHINE Bio organic vanilla bourbon flavouring can 50 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,13 €
2 units cost 12,38 €(123,75 € / Litre)
VAHINE Bourbon vanilla paste tube 50 g
7,39
(147,80 € / Kg)

VAHINE Bourbon vanilla paste tube 50 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,70 €
2 units cost 11,09 €(110,85 € / Kg)
VAHINE vanilla pod blister 1 each
6,05
5,49
(5,49 € / Unit)

VAHINE vanilla pod blister 1 each

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,75 €
2 units cost 8,24 €(4,12 € / Unit)
ROYAL Milka mousse cake mix 8 portions case 215 g
5,09
(23,67 € / Kg)

ROYAL Milka mousse cake mix 8 portions case 215 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 3,39 €
3 units cost 10,18 €(15,78 € / Kg)

.

Speak now…