Offers in Prepared pasta dishes

Language
Help

hoy en oferta

13 products

CARRETILLA traditional Fideua  noodle dish case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA traditional Fideua noodle dish case 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(9,75 € / Kg)
CARRETILLA macaroni carbonara container 325 g
3,15
(9,69 € / Kg)

CARRETILLA macaroni carbonara container 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,58 €
2 units cost 4,73 €(7,27 € / Kg)
CARRETILLA macaroni Bolognese container 325 g
3,15
(9,69 € / Kg)

CARRETILLA macaroni Bolognese container 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,58 €
2 units cost 4,73 €(7,27 € / Kg)
CARRETILLA meat cannelloni container 375 g
3,95
3,85
(10,27 € / Kg)

CARRETILLA meat cannelloni container 375 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,93 €
2 units cost 5,78 €(7,70 € / Kg)
CARRETILLA lasagne bolognese container 375 g
3,95
3,85
(10,27 € / Kg)

CARRETILLA lasagne bolognese container 375 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,93 €
2 units cost 5,78 €(7,70 € / Kg)
GIOVANNI RANA lasagne bolognese 1 portions container 350 g
4,49
3,99
(11,40 € / Kg)

GIOVANNI RANA lasagne bolognese 1 portions container 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(8,55 € / Kg)
GIOVANNI RANA lasagne with ricotta and spinach 1 portion container 350 g
4,49
3,99
(11,40 € / Kg)

GIOVANNI RANA lasagne with ricotta and spinach 1 portion container 350 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(8,55 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh frescos alla carbonara + fresh sauce 1 portion container 408 g cooking kit
5,19
4,99
(12,23 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh frescos alla carbonara + fresh sauce 1 portion container 408 g cooking kit

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(9,17 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh tagliolini with mushrooms and boletus + fresh mushroom sauce 1 portion container 407 g cooking kit
5,19
4,99
(12,26 € / Kg)
GIOVANNI RANA teriyaki fresh noodles with chicken + toasted white sesame topping container 400 g cooking kit
5,19
4,99
(12,48 € / Kg)

GIOVANNI RANA teriyaki fresh noodles with chicken + toasted white sesame topping container 400 g cooking kit

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(9,36 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh tagliatelle alla bolognese + fresh sauce 1 portion container 408 g cooking kit
5,19
4,99
(12,23 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh tagliatelle alla bolognese + fresh sauce 1 portion container 408 g cooking kit

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(9,17 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh ricotta and spinach tortelloni with tomato sauce 1 portion container 440 g cooking kit
5,19
4,99
(11,34 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh ricotta and spinach tortelloni with tomato sauce 1 portion container 440 g cooking kit

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(8,51 € / Kg)
GALLO 1 minute spirals 2-pack tubs 125 g
2,29
1,49
(5,96 € / Kg)

.

Speak now…